INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
6 lëkundje u ndjenë në më më pak se 24 orë! Vijojnë tërmetet në qytetin e Korçës

6 lëkundje u ndjenë në më më pak se 24 orë! Vijojnë tërmetet në qytetin e Korçës

Publikuar më: 10:32 07-11-2019

Korça vijon të lëkundet nga tërmetet.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit prej ditës së djeshme deri në orët e para të mëngjesit të sotëm janë regjistruar 6 lëkundje tërmeti me magnitudë të ndryshme.

Lëkundjen u ndjenë në periudha të ndryshme kohore, edhe pse në më pak se 24 orë në total.

Më e forta është regjistruar pak para mesnatë, 3.4 ballë, ndërsa të tjerat kanë qenë me magnitudë më të vogël.

Deri tani nuk raportohen dëme materiale.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0088059902191162
    array(1) { ["section"]=> string(86) "6-lekundje-u-ndjene-ne-me-me-pak-se-24-ore-vijojne-termetet-ne-qytetin-e-korces-103038" }