INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A do të pranojë Rita? Këngëtarja poston foton super seksi! Prezantuesi i njohur i kërkon të bëjnë…

A do të pranojë Rita? Këngëtarja poston foton super seksi! Prezantuesi i njohur i kërkon të bëjnë…

Publikuar më: 16:47 09-08-2018

Rita Ora di se si të çmendë fansat e saj dhe ndjekësit në Instagram me fotot kaq sensuale që ajo poston herë pas here.

Përeveç adhuruesve të zakonshëm, këngëtares nuk munden t’i rezistojnë as njerëz të famshëm të showbizzit.

Disa ditë më pare pamë Chris Brown që i komentoi këngëtares shqiptare, por së fundmi një koment tejet ngacmues i prezantuesit të njohur të Radio 1 të BBC, Nicholas Grimshaw.

“A do ta bëjmë atë beben?”, ka shkruar Grimshaw.

Duket se ai e pëlqen kaq shumë Ritën sa do të ketë një fëmijë me të.

A do të pranojë Rita?

rita_ora.PNG

niccc.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0051629543304443
array(1) { ["section"]=> string(101) "a-do-te-pranoje-rita-kengetarja-poston-foton-super-seksi-prezantuesi-i-njohur-i-kerkon-te-bejne-68001" }