INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Agon Amiga largohet nga Babastars? Flet reperi duke treguar se shumë shpejt…[FOTO]

Agon Amiga largohet nga Babastars? Flet reperi duke treguar se shumë shpejt…[FOTO]

Publikuar më: 11:29 10-01-2019

Së fundmi, ‘Babastars’ kanë qenë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë. Reperi i njohur, Cozman ishte ai që pak ditë më parë deklaroi largimin e më pas edhe Skivi konfirmoi se ishte larguar gjithashtu.

Ndërkohë që edhe për Agon Amigën u përfol se ishte larguar nga 'Babastars'dhe u tha se me këngën e tij "O bir" thumbonte Getoarin.

xftghfghkgh.jpg

Reperi ka postuar një video në ‘instastori’, ku hedh poshtë të gjitha dyshimet ndarjes nga grupi, duke treguar se shumë shpejt do të vijë me një këngë të re nën logon e 'Babastars'.

zxfchcghjkfhdgfhj.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0079910755157471