INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ai e akuzon se i ka para BORXH, Shqipja e bën për një lek Mevlanin: Bën si…

Ai e akuzon se i ka para BORXH, Shqipja e bën për një lek Mevlanin: Bën si…

Publikuar më: 20:36 12-10-2021

Edhe pse kanë kaluar muaj të tërë Shqipja dhe Mevlani vazhdojnë të flasin në intervista për sherrin e tyre, punë parash borxh dhe akuza që nisën pas një videoklipi. 

E ftuar sot në "Shqipëria live", Shqipja tregoi se Mevlani i ka kërkuar vetë që ajo të ishte pjesë e videoklipit të tij dhe e quajti "hallexhi" pasi sipas saj po ankohej shumë për paratë që kishte harxhuar.

"Po e shpjegoj një herë e mirë që t’i vë pikën se ka folur shumë dhe ka gënjyer shumë. Më tha kam harxhuar shumë për videoklipin dhe unë thashë pale sa ka harxhuar se bënte si hallexhi. U habita kur tha kam harxhuar 600 mijë lekë. Mirë i thashë se rregullohemi bashkë, kështu e lashë. Sepse thashë me vete ky nuk ka dhe kur të nxjerrë lekët e videoklipit do m’i japë. Pastaj filloi të fliste që gjasme unë doja vetë të futesha në videoklip, gjë që nuk është e vërtetë, se vetë ma ka kërkuar", tregoi Shqipja.

 

Article Logic
Execution time: 0.0025370121002197