INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Andi ‘sheqeri’ i Diona Fonës, Jasmina habit me REAGIMIN!

Andi ‘sheqeri’ i Diona Fonës, Jasmina habit me REAGIMIN!

Publikuar më: 17:29 16-04-2021

Andi Artani, konkurrenti i "Përputhen", që pas hyrjes në emision ka marrë menjëherë vëmendjen dhe shumë shpejt do e shohim edhe në një tjetër version, si protagonist të klipit të ri të Diona Fonës.

Diona ka publikuar sot disa foto të shkëputura nga xhirimet ku shfaqet me Andin dhe mes komenteve ka dalluar ai i Jasminës.

"Tik tok, tik tok", shkruan Andi duke treguar se mezi po pret publikimin e këngës.

"Andi shumë i lezetshëm dukesh te kjo foto", i replikon Jasmina, duke treguar se nuk është aspak xheloze që ai shfaqet krah një vajze tjetër.

Article Logic
Execution time: 0.018341064453125