INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aq shumë e paska pëlqyer Kiara Tito këtë mashkull simpatik saqë e kishte edhe IDHULL! [FOTO]

Aq shumë e paska pëlqyer Kiara Tito këtë mashkull simpatik saqë e kishte edhe IDHULL! [FOTO]

Publikuar më: 12:35 12-02-2020

Moderatorja Kiara Tito, i ka surprizuar të gjithë, teksa ka zbuluar pasionin e vjetër për futbollin. Në një bashkëbisedim me ndjekësit në rrjetin social “Instagram”, ku këta të fundit, i drejtojnë pyetje 24-vjeçares, ajo ka zbuluar idhullin e saj të fëmijërisë.

Përgjigjia e Kiarës ka qenë me të vërtet surprizuese teksa ka shkuar emrin e mesfushorit spanjoll Fabregas, i cili aktualisht aktivizohet te Monako, në kampionatin francez.

“Dashuria” mes bukuroshes së ekranit dhe Fabregas ka lindur në kohën që ai aktivizohej te Arsenalit.

ars.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0090181827545166
array(1) { ["section"]=> string(96) "aq-shume-e-paska-pelqyer-kiara-tito-kete-mashkull-simpatik-saqe-e-kishte-edhe-idhull-foto-104157" }