INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ardian Bujupi do donte që puthjen e parë t'ja jepte Elvana Gjatës, por për të dashurën ideale zgjodhi një tjetër këngëtare shqiptare!

Ardian Bujupi do donte që puthjen e parë t'ja jepte Elvana Gjatës, por për të dashurën ideale zgjodhi një tjetër këngëtare shqiptare!

Publikuar më: 21:52 17-10-2020

I ftuar i moderatores dhe autores Luana Vjollca mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” ishte këngëtari shqiptar me famë ndërkombëtare Ardian Bujupi.

Këngëtari i njohur u vendos përballë sfidës “Paintball” ku para kishte artistë shqiptarë, miq dhe konkurrentë në industrinë e muzikës.

Nëse puthjen e pare do ja jepte njërës prej vajzave në tabelë,cilën do zgjidhte Ardiani?

Ishte kjo pyetja që këngëtari zgjodhi të “godiste” në tabelë dhe vajza të cilën zgjodhi ishte Elvana Gjata.

Ndërsa vajza e cila sipas Ardianit do ishte idealja për një lidhje dashurie është Dhurata Dora.

 

Article Logic
Execution time: 0.0071530342102051