INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Butrinti, as Tayna, as Ledri! Kjo është kënga që ka fiksuar shqiptarët në këto ditë izolimi! Ju pëlqen? [VIDEO]

As Butrinti, as Tayna, as Ledri! Kjo është kënga që ka fiksuar shqiptarët në këto ditë izolimi! Ju pëlqen? [VIDEO]

Publikuar më: 15:06 22-03-2020

Prej disa ditësh vendi ynë është izoluar si pasojë e përhapjesë së Coronavirus dhe rrjedhimisht janë marrë masa drastike për të parandaluar zgjerimin e tij. Pjesa më e madhe e njerëzve janë vetëizoluar në shtëpi për t’u mbrojtur dhe një ndër mënyrat më të mira për të “vrarë” kohën është pikërisht muzika.

Edhe pse është një periudhë shumë e vështirë këngëtarët shqiptarë kanë publikuar këngë të ndryshme, por e dini se cila është kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët këto ditë? Bëhet fjalë për këngën “Pa Panik” të Luana Vjollcës, e cila është numri 1 si trending në vendin tonë. Në vend të dytë është “Favela” nga MatoLale dhe në vend të tretë, Stresi me “Loco”.

kengt.png

Article Logic
Execution time: 0.0072498321533203