INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aulona Musta sapo bëri këtë ndërhyrje estetike dhe e pranoi publikisht! Shihni si duket pas operacionit! [FOTO]

Aulona Musta sapo bëri këtë ndërhyrje estetike dhe e pranoi publikisht! Shihni si duket pas operacionit! [FOTO]

Publikuar më: 11:31 13-02-2020

Aulona Musta është një ndër personazhet publikë më të drejtpërdrejtë dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.  E drejtpërdrejtë është treguar edhe me një veprim të saj të fundit. Aulona Musta bëri një ndërhyrje plastike në hundë para disa ditësh dhe për këtë u treguar shumë e hapur me ndjekësit e saj në instagram.

Ajo rrëfeu se kishte kohë që dëshironte të bënte një ndryshim në potretin e saj, pasi nuk ndihej ” e lodhur për ta bërë hundën të dukej më e vogël.” Ditën e sotme, Aulona ka postuar rezultatin e ndërhyrjes, i cili i ka pëlqyer shumë moderatores, aq sa nuk ka fjalë të shprehet.

 lihjet.PNG

fasy.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069918632507324
    array(1) { ["section"]=> string(114) "aulona-musta-sapo-beri-kete-nderhyrje-estetike-dhe-e-pranoi-publikisht-shihni-si-duket-pas-operacionit-foto-104170" }