INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bardhi i 'Betohemi' reagoi ndaj zërave se është në një lidhje, por kapet MAT sërish me Anën e 'Për'puthen' [FOTO]

Bardhi i 'Betohemi' reagoi ndaj zërave se është në një lidhje, por kapet MAT sërish me Anën e 'Për'puthen' [FOTO]

Publikuar më: 14:29 21-11-2020

Njëra prej vajzave të “Për’puthen”, Ana e cila prej disa javësh është në kërkim të dashurisë në “Për’puthen” është kapur mat më herët këtë javë teksa bisedonte në mes të rrugës me reperin e njohur Bardhi. Pamjet ekskluzive të publikuara nga “Prive”, tregojnë Anën ndërsa është duke qeshur dhe duke biseduar me reperin.

 

Ata të dy duken shumë të afërt me njëri-tjetrin, teksa rrjeti shpërtheu nga kjo video.

Ndërkohë së fundmi Bardhi në një intervistë për "After Party"-m e Luana Vjollcës zbuloi se ai është single dhe kështu mohoi zërat që fliten lart e poshtë.

 

Mirëopo dyshja janë fotografuar sërish bashkë teksa zbresin nga makina. Fotot janë sigurar nga Prive.al, teksa dyshimet thellohen akoma më shumë.

Nuk dimë të themi me siguri se çfarë po ndodh mes tyre, pasi asnjëri nuk ka reaguar por mbetet për tu parë.

Ana dhe Bardhi mund të jenë miq shumë të mirë me njëri-tjetrin, mund të jenë duke dalë ose mund të jenë duke luajtur me mediat.

20201121_000127.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0089848041534424