INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bearti thumbon Tean në postimin e fundit? Ja ç’ka shkruar ai: Pa filter, pa…

Bearti thumbon Tean në postimin e fundit? Ja ç’ka shkruar ai: Pa filter, pa…

Publikuar më: 15:32 14-06-2021

Së fundmi, tea Trifoni ka qenë target i ndjekësve të saj, të cilët e akuzojnë atë për ndërhyrje në fotografitë që publikon. Humbja në peshë, ishte shumë publike për ish-konkurrenten e “Përputhen”, e cila iu nënshtrua ndërhyrjes për vendosjen e balonit gastrik.

Përvec fizikut të aj, ajo ishte në qendër të vëmendjes edhe për lidhjen me ish-konkurrentin Beart Rexhepi. Ndarja e tyre u bë publike dhe shumë ndjekës mendojnë se postimi i tij i fundit në “Instagram”, është një ‘diss’ për Tean dhe fotot që ajo publikon.

“Pa filtër, pa fotoshop. Jam i sigurt me mënyrën se si dukem se si flas si mendoj” shkruan ai duke zbuluar trupin.

Në një postim tjetër, ai nuk qartëson nëse ky ishte një thumb për Tean, por ngacmon akoma më shumë ndjekësit e tij duke shkruar, “Një diss? Ndoshta”.

auto_1-451623667480.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0024659633636475