INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Besojeni ose jo, 'Oh God' e Era Istrefit tashmë është TREND në mbarë botën dhe pozicionimi është WOW! Zbulojeni tani! [FOTO]

Besojeni ose jo, 'Oh God' e Era Istrefit tashmë është TREND në mbarë botën dhe pozicionimi është WOW! Zbulojeni tani! [FOTO]

Publikuar më: 21:09 30-07-2018

Të premten e kaluar Era Istrefi ka publikuar këngën në bashkëpunim me yllin botërorë, Konshens. Ky i fundit njihet për bashkëpunimet me artistë të mëdhenj ku vlen të thuhet një ndër to është edhe reperja Cardi B.
Por tashmë një yll në ngjitje po merr vëmendje nga mediat botërore dhe ajo është Era Istrefi. Ditën e publikimit kënga ka arritur të ‘çajë’ tregun botëror dhe besojeni ose jo arriti të pozicionohet në vendin e #15 në Trendings në YouTube. Fotoja më poshtë e siguruar nga inlife.al e tregon akoma më mirë, shkruan inlife.al.

344763d6-eeb3-4d09-af38-adff404b28f8.jpg

Ndërkohë ndryshe nga shumë videoklipe të tjerë që nuk rezistuan dot të jenë #TrendingonYouTube, Era po ja del shumë mirë. Ajo ende pozicionohet në vendin e #38. Kujtojmë se shumë yje me famë të madhe urojnë që kenë këtë pozicion kur kënga e tyre del në YouTube./intv.al/

era.png

Article Logic
Execution time: 0.010443210601807