INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bora Zemani fton në ditëlindje ish-burrin, Vin Velin, por si iu përgjigj ai ftesës?

Bora Zemani fton në ditëlindje ish-burrin, Vin Velin, por si iu përgjigj ai ftesës?

Publikuar më: 18:31 15-01-2022

Bora Zemani mbushi 30 vjeç në datën 9 janar, por vendosi ta festojë mbrëmjen e të enjtes me miqtë e kolegët në një ambjent përrallor. Një nga të ftuarit që mori vëmendje në ditëlindjen e Borës është edhe ish-partneri i saj, Vin Veli me të cilin ka edhe një djalë, Arborin.

Ai duket se i është përgjigjur pozitivisht ftesës së Borës që të ishte pjesë e festës së ditëlindjes së saj, pavarësisht situatave që ata kanë kaluar me njëri tjetrin pas ndarjes.

Bora dhe Vini duket të kenë mbetur miq të mirë dhe kjo ditëlindje e vërtetoi.

-640-0-61e2cd829e9bc.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025041103363037