INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ç'ndodhi? Semi sqaron statusin që shqetësoi ndjekësit papritur!

Ç'ndodhi? Semi sqaron statusin që shqetësoi ndjekësit papritur!

Publikuar më: 14:27 04-08-2022

Semi shqetësoi fansat teksa publikoi në rrjete sociale një status ku shkruante se ishte zemërthyer, por pa dhënë më shumë detaje.

 -640-0-1-1659627362.jpg

Këngëtarja i ka sqaruar të gjithë duke i falenderuar për interesimin. Ajo ka treguar se statusi i referohej tragjedisë së ndodhur në Himarë.

"Faleminderit të gjithë ju që më pyetët nëse isha mirë. Nuk ka asgjë të keqe që po ndodh me mua, jam në një vend shumë të mirë të jetës time tani. Isha zemërthyer për engjëllin e vogël që ndërroi jetë, dhe jam akoma. Shpresoj që Zoti ta ndihmojë familjen e saj ta kalojnë këtë. Qëndroni të sigurt të gjithë", ka shkruar Semi.

-640-0-2-1659627376.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029580593109131