INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Ça bën? Qysh je Ritë?’ Na bëjnë veshët apo Maluma foli shqip në këtë VIDEO?

‘Ça bën? Qysh je Ritë?’ Na bëjnë veshët apo Maluma foli shqip në këtë VIDEO?

Publikuar më: 21:35 23-08-2018

Maluma është një nga personazhet më të komentuar dhe më të preferuar në mbarë botën. Së fundmi ai ka qenë prezent në MTV VMAs ku edhe performoi këngën e tij, 'Felices los 4'. Por para performancës ai është takuar me divën botërorë Madonna si edhe me dy vajzat e famshme shqiptare Bebe Rexhën dhe Rita Orën, madje postuan edhe foto nga këto momente.

Por ndjekësit e intv.al kanë vënë re diçka mjaft interesante, në videon ku pasi takon Madonën, Maluma takohet me dikë (ku ndjekësit mendojnë se mund të këtë takuar Ritën) por ajo që të bën kurioz ta dëgjosh disa herë është përshëndetja që bën Maluma, ku dëgjohet sikur flet shqip, ‘Ça bën? Qysh je Ritë?’ Tani e sigurt nuk është por që ku I dihet se edhe më parë e kemi dëgjuar Malumën në shqip dhe tani ai është akoma më i lidhur me Beben dhe Ritën sidomos pas MTV VMAs./intv.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.0025441646575928