INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë e acaron më shumë Feron? Na e zbulon Arbenita

Çfarë e acaron më shumë Feron? Na e zbulon Arbenita

Publikuar më: 12:27 23-06-2022

Modelja Arbenita Ismajli ka postuar një video ‘TikTok’-u drejtuar partnerit të saj, Feros duke na zbuluar kështu dhe një nga gjërat që acaron më shumë reperin dhe janë pikërisht porositë e shumta online të Arbenitës.

“Duke i thënë bashkëshortit tim se do të ndaloj së porosituri kaq shumë online”- thuhet në postim.

auto_FBB6AB36-193E-4C7B-8D9D-67880D944E6A1655974663.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025160312652588