INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë lajmi! Shumë shpejt kemi dasmë nga një ndër çiftet më të dashur në showbiz-in shqiptar!

Çfarë lajmi! Shumë shpejt kemi dasmë nga një ndër çiftet më të dashur në showbiz-in shqiptar!

Publikuar më: 10:27 22-07-2021

Dojna Mema dhe Vlashent Sata kanë dhënë së fundmi intervistën e parë në çift tek Adi Krasta. Ata janë pyetur nëse dasma e tyrë do të jetë e madhe e mbushur me personazhe të famshem apo nje ceremoni e thjeshtë.

Vlashenti ka treguar se ai nuk i ka patur qejf dasmat por gjithësesi do të plotesojë dëshirën e Dojnës sepse kur ajo qesh edhe ai lumturohet.
“Nuk do ta bëjmë nesër dasmën kemi kohë ta mendojmë, mund ta bëjmë për disa ditë ndoshta”-tha ai duke qeshur.

E më pas Dojna tha qe do të jetë një dasmë ku do të jenë të ftuar të gjithë njerëzit e zemrës së tyre.

Article Logic
Execution time: 0.0030829906463623