INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘’Çfarë viti’’! Tayna na numëroi të gjitha arritjet e saj që kur e filloi nga hiçi

‘’Çfarë viti’’! Tayna na numëroi të gjitha arritjet e saj që kur e filloi nga hiçi

Publikuar më: 20:20 13-08-2019

Tayna është padyshim një nga reperet që me suksesin e saj goditi si një meteor të gjithë tregun muzikor, duke arritur që vetëm në një kohë të shkurtër të krijojë hit-e të paharrueshme.

Këngëtarja nuk ka si të mos jetë mirënjohëse ndaj publikut, ndaj ndjekësve të saj që e kanë çuar suksesin e saj deri në këtë pikë. Ajo sot numëron 1 milion ndjekës në instagram.

Ditën e sotme, Tayna ka ndarë në profilin e saj të instagramit një foto të sajën, veshur në rozë duke iu përshtatur dhe sfondit. “1 vit, 11 këngë, 1 milion ndjekës, duke filluar nga 10 mijë. Faleminderit, ky vit ka qenë ëndrra më e bukur. Ju dua”, ka shkruar këngëtarja.

Article Logic
Execution time: 0.0025639533996582
array(1) { ["section"]=> string(84) "cfare-viti-tayna-na-numeroi-te-gjitha-arritjet-e-saj-qe-kur-e-filloi-nga-hici-100508" }