INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Çmendi” të gjithë me veshjen në Met Gala, por Tayna publikon fakte se idenë e Kimit e ka realizuar para saj

“Çmendi” të gjithë me veshjen në Met Gala, por Tayna publikon fakte se idenë e Kimit e ka realizuar para saj

Publikuar më: 19:30 17-09-2021

E këtë ide dikush thotë se e ka realizuar para Kimit.

Është Tayna ajo e cila përmes rrjeteve sociale ka publikuar disa fotografi nga paraqitje të ndryshme ku fakton se këtë ide për të mbuluar fytyrën e ka realizuar vite më parë.

“3 vite më parë, dhe tani them ‘Çfarë kam menduar’?”, ka shkruar Tayna krahas fotos ku shfaqet e maskuar dhe i ka bërë tag Kim Kardashian për të treguar ngjashmërinë mes të dyjave.

Article Logic
Execution time: 0.0025930404663086