INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dafina Zeqiri rikthehet me Dj Geek? Pasi kaluan pushimet së bashku, ky DETAJ i bën ndjekësit të dyshojnë! [FOTO]

Dafina Zeqiri rikthehet me Dj Geek? Pasi kaluan pushimet së bashku, ky DETAJ i bën ndjekësit të dyshojnë! [FOTO]

Publikuar më: 13:31 11-08-2020

Dafina Zeqiri, para disa kohësh pranoi lidhjen me DJ Geek. Por, nuk vonoi shumë kur këngëtarja iu rikthye statusit ‘single’.

Në një prononcim për mediat, këngëtarja e njohur deklaroi se di të ndajë anën profesionale dhe atë private, duke konfirmuar se në karrierë, dyshja do vijojnë bashkëpunimin normalisht.

-640-0-5e403181ea2d7.jpg

Ata e kanë treguar vazhdimisht që ruajnë një marrëdhënie mjaft miqësore pas ndarjes, megjithatë komentet e fundit me zemra i kanë bërë ndjekësit konfuzë.

Një mesazh i koduar apo…? Këtë e dinë vetëm protagonistët në fjalë.

auto_ds1597054327.jpgauto_d21597054327.jpg

Kujtojmë se dyshja i kaluan bashkë pushimet në bregdetin shqiptar, jo vetëm të dy, por bashkë me miq dhe stafin. Madje Dafina ngriti dyshime për një rikthim duke thënë se ende ndihet e dashuruar. Tani ne nuk dimë ç'të themi, veçse duken shumë bukur bashkë.

Article Logic
Execution time: 0.010226964950562