INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Dashuri, shpresë, dritë', Angela Martini zbulon kopertinën e librit të saj [FOTO]

'Dashuri, shpresë, dritë', Angela Martini zbulon kopertinën e librit të saj [FOTO]

Publikuar më: 12:29 08-11-2019

Shumë shpejt modelja e njohur me origjinë shqiptare, Angela Martini pritet të sjellë librin e saj të parë, me të cilin ka zgjedhur të ndajë gjithë historinë e jetës dhe rrugëtimit të gjatë drejt suksesit.

Pak më parë Angela ka zbuluar dhe kopertinën e tij, me anë të një postimi në rrjetet sociale. “Dashuri, shpresë, dritë”, ka vendosur Martini ta quajë këtë autobiografi, e cila pritet të jetë në treg edhe në panairin e librit.

“Nuk mund të pres ta ndaj historinë time me të gjithë ju. Në dyqanet e librave pranë jush, shumë shpejt”, ka shkuar Angela. Reagimet e fansave kanë qenë të menjëhershme, midis të cilave nuk kanë munguar dhe urimet nga miqtë më të mirë të saj.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069248676300049
    array(1) { ["section"]=> string(82) "dashuri-shprese-drite-angela-martini-zbulon-kopertinen-e-librit-te-saj-foto-103054" }