INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur e dashura e Justin Bieber, shihni reagimin e Rita Orës pasi pa postimin e tij për dashurinë e re, Hailey Baldway [FOTO]

Dikur e dashura e Justin Bieber, shihni reagimin e Rita Orës pasi pa postimin e tij për dashurinë e re, Hailey Baldway [FOTO]

Publikuar më: 18:15 10-07-2018

Lidhja e Justin Bieber dhe Rita Orës në vinin 2014 është e konfirmuar. Pas ndarjes me Dj e famshëm Calvin Harris, Rita Ora doli me Justin Bieber, ku marrëdhënia e tyre zgjati shumë pak. Justin ka qenë vetëm 19 vjeç, ndërkohë që Rita Ora 23 vjeç. Por e dini që tani mes dyshes nuk ka më mëri pas ndarjes.

Së fundmi është lidhja e Justin dhe Hailey është zyrtare. Madje Bieber ka bërë deklaratën më të ëmbël të dashurisë për Hailey dhe mund të themi se ajo është me të vërtet me fat, nëse kjo lidhje zgjat sigurisht.

"Do të prisja pak për të thënë diçka, por fjala udhëton shpejt, dëgjoni thjesht dhe qartë, Hailey Unë jam kaq i dashuruar me gjithçka në lidhje me ty! Premtoj ta udhëheq familjen tonë me nder dhe integritet.Zemra ime është tërësisht dhe plotësisht e jotja dhe gjithmonë do të të vendos ty të parën. Ti je dashuria e jetës time Hailey Baldwin dhe nuk do të doja ta shpenzoja me asnjë njeri tjetër!"

Ndërkohë edhe Rita nuk mund t'i rrinte pa e parë këtë status dhe ka harruar se dikur ishte ajo në vendin e Hailey dhe i ka dhënë pëlqimin e saj për këtë lidhje. Siç mund ta shihni edhe më poshtë ajo i ka dhënë 'like'. Po ju do e bënit këtë për ishin tuaj?/intv.al/

bcc9fe72-5574-4903-9b04-902067bb0350.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0092949867248535
array(1) { ["section"]=> string(127) "dikur-e-dashura-e-justin-bieber-shihni-reagimin-e-rita-ores-pasi-pa-postimin-e-tij-per-dashurine-e-re-hailey-baldway-foto-64561" }