INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dj Dagz surprizon Einxhel Shkirën live në emision dhe i dedikon fjalët e ëmbla: Bota ime pa ty…

Dj Dagz surprizon Einxhel Shkirën live në emision dhe i dedikon fjalët e ëmbla: Bota ime pa ty…

Publikuar më: 22:29 05-05-2022

Dagz nuk ka nguruar ta shpreh dashurinë që ka për Einxhelin teksa ajo ishte e ftuar në "Goca & gra". Dagz e ka surprizuar atë duke i dërguar në studio një buqetë me lule. 

Einxhel u emocionua shumë nga surpriza e bukur dhe nga disa fjalë të ëmbla që Arbri i kishte dedikuar asaj. 

655094FF 713A 402C B777 73CC6D641C5B

“Pa gra, s’ka botë. Bota ime pa ty s’ka kuptim”, shkruhej në kartolinën e luleve.

Moderatorja zbuloi se kjo ishte hera e parë që Dagz i dhuron asaj një buqetë me lule.

 FE29616B 790C 4CC3 8D86 83FB52B54D3B

Article Logic
Execution time: 0.0024800300598145