INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do bashkohet sërish me Ledjanën?! Mevlani përgjigjet publikisht, ja e vërteta!

Do bashkohet sërish me Ledjanën?! Mevlani përgjigjet publikisht, ja e vërteta!

Publikuar më: 20:34 21-07-2021

Çifti shumë i përfolur i Përputhen Ledjana dhe Mevlani, tashmë nuk janë më bashkë por ama njerzit nuk pushojnë së komentuara dhe pyeturi për ata të dy sa herë është e mundur. Së fundmi në Instagram Mevlani ka bërë një intervistë të shkurtër me fansat, pyetje dhe përgjigje prej tij. Dikush e pyet nëse do të rikthehet sërish me Ledjanën në të ardhmen?

Më në fund kemi një përgjigje përfundimtare nga Mevlani, i cili vëndos njëhërë e përgjithmonë pikat mbi i. Besojmë që tashmë jeni të qartë dhe nuk ka më kuriozitet përsa i përkët kësaj cështje.

mevlan.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027358531951904