INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E acaruar apo e zhgënjyer me Andin?! Jasmina i bën LËMSH të gjithë, befason me atë që thotë për vëllain e tij!

E acaruar apo e zhgënjyer me Andin?! Jasmina i bën LËMSH të gjithë, befason me atë që thotë për vëllain e tij!

Publikuar më: 10:36 02-04-2021

Suprizat e vazhdueshme dhe provokimet mes tyre kanë bërë fansat të dyshojnë për një çift të munshëm në Pëputhen. Por prej ditësh duket se marëdhënia mes Jasminës dhe Andit ka pësuar ftohje.

Takimi i Jasminës me një prej djemëve më të rinj në program, Gelianin e ka bërë Andin të distancohet. E pyetur nga fansat në llogarinë e saj në Instagram për ndjenjat e saj për Andin dhe marëdhënien mes tyre, Jasmina ka njoftuar se të hënën do sqaroj çdo gjë duke mos dhënë asnjë informacion më tepër.

Ndër të tjera ajo është shprehur se ndihet shumë e zhgënjyer dhe e lënduar. Për të mësuar nëse kjo gjëndje e Jasminës është shkaktuar nga Andi na duhet të prisni deri të hënën.

167427842_930441480830408_5742534906830079059_n.jpg

 

 

Mirëpo Jasmina i ka bërë lëmsh të gjithë me përgjigjet e saj.

fabba.jpg

 

“Nuk jam në lidhje me Andin, do e them të hënën çdo ndjenjë për të. Nuk po luaj me të, në dashuri jam personi i fundit që luaj me ndjenjat.”, këto ishin disa nga përgjigjet e Jasminës në Instagram, mirëpo në një postim tjetër, ajo e quajti “kunat” vllain e Andit.

Gjithsesi, do e marrim vesh të hënën.  

 

jasmin-kadriu-58947368937896.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073659420013428