INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E akuzuan se i bën 'photoshop' të bijës, Arbenita shpërthen e revoltuar: “S’keni zemër as tru”

E akuzuan se i bën 'photoshop' të bijës, Arbenita shpërthen e revoltuar: “S’keni zemër as tru”

Publikuar më: 19:30 12-06-2021

Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë me datë 24 Prill. Modelja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Nina. Përgjatë kësaj kohe Arbenita është treguar shumë aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht foto të vogëlushes, siç ka bërë dhe së fundmi.

Mirëpo, disa nga ndjekësit i kanë bërë komente që e kanë revoltuar. “Fëmija nuk ka nevojë për fotoshop dhe pastrim të fytyrës”, i ka shkruar dikush.

 -640-0-60c4dffccc99a.png

Arbenita ka sqaruar në Instastory se ka përdorur vetëm një aplikacion për cilësi më të mirë dhe asgjë tjetër, teksa ka shtuar: Ajo është një engjëll me apo pa të.

 -640-0-60c4e01c3a70e.png

 

Më tej, ajo ka shkruar e revoltuar:

“Gijthmonë e kam ditur se Instagrami është toksik. Por të gjykosh dhe një të porsalindur… Ju nuk keni as zemër dhe as tru. Unë jam e pjekur mjaftueshëm për t’ju përballuar të gjithëve ju”.

-640-0-60c4e0377741b.png

-640-0-60c4e05724132.png

Article Logic
Execution time: 0.0043249130249023