INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dhimbshme! Ndahet nga jeta reperi i njohur, grabitësit i hynë në shtëpi dhe qëllojnë për vdekje [FOTO]

E dhimbshme! Ndahet nga jeta reperi i njohur, grabitësit i hynë në shtëpi dhe qëllojnë për vdekje [FOTO]

Publikuar më: 19:22 19-02-2020

Pop Smoke është qëlluar për vdekje të mërkurën në mëngjes gjatë një grabitjeje në shtëpi raporton TMZ.

Reperi ndodhej në një shtëpi në Hollywood Hills rreth orës 4:30 të mëngjesit, kur 2 burra të veshur me kapuç dhe maska hynë.

Ata qëlluan me armë dhe plagosën rëndë të riun 20-vjeçar dhe më pas u larguan në këmbë.

Pop Smoke u dërgua menjëherë në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në West Hollywood, ku u shpall i vdekur.

Të dyshuarit nuk janë kapur dhe madje as nuk janë identifikuar. Është e paqartë nëse Pop Smoke i njihte atentatorët.

Një burrë u vendos në pranga, por policët provuan që ai nuk ishte i përfshirë në vrasje dhe u la i lirë.

Reperi thuhet se po qëndronte me qira në banesën në Hollywood Hills, pasi ajo i përket bashkëshortit të Teddi Mellencamp, Edwin Arroyave, i cili ka në pronësi disa shtëpi në Los Angeles.

Pop-Smoke-1582123958-compressed.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0039830207824707
array(1) { ["section"]=> string(107) "e-dhimbshme-ndahet-nga-jeta-reperi-i-njohur-grabitesit-i-hyne-ne-shtepi-dhe-qellojne-per-vdekje-foto-104249" }