INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dhimbshme! Ylli i Disney gjendet i vdekur! [FOTO]

E dhimbshme! Ylli i Disney gjendet i vdekur! [FOTO]

Publikuar më: 13:43 07-07-2019

Është cilësuar si ylli i Disney u bë i famshëm në serialet televize për fëmijë 'Jessie" dhe "The Descendants" Cameron Boyce ka ndërruar jetë në moshën 20 vjeçare.

Lajmin e hidhur e dhanë vetë familjarët e aktorit.

‘Me trishtim të thellë raportojmë se këtë mëngjes kemi humbur Cameron,"-thanë ata në një deklaratë.

“Ai vdiq në gjumë për shkak të një konfiskimi që ishte rezultat i një gjendje të vazhdueshme mjekësore për të cilën po trajtohej. Bota tani pa dyshim është pa një nga dritat më të ndritshme të saj, por shpirti i tij do të jetojë përmes mirësisë dhe dhembshurisë për të gjithë ata që e njihnin dhe e donin’ shkruajtën në postim familjarët e tij.

Cameron filloi karrierën e tij si model në moshën shtatë vjeçare, kur ai u shfaq në katalogun promovues të Disney.

Ylli i Disney jetonte në Los Anxhelos me prindërit e tij dhe motrën e vogël.

Famë më të madhe e gjeti si djali i Adam Sandler dhe Salma Hayek në “Grown Ups, and Grown Ups two”.

egwerfgvdfbv.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0037388801574707
    array(1) { ["section"]=> string(53) "e-dhimbshme-ylli-i-disney-gjendet-i-vdekur-foto-98040" }