INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“E dija qe e kishte për mua!” Loredana ka një kritikë për Mozzik në klipin “Dhelpra dinake”: 'Ato vajzat e zhveshura ...' [FOTO]

“E dija qe e kishte për mua!” Loredana ka një kritikë për Mozzik në klipin “Dhelpra dinake”: 'Ato vajzat e zhveshura ...' [FOTO]

Publikuar më: 22:34 13-01-2020

Loredana ka thyer heshtjen dhe ka folur sot në lidhje me jetën private dhe karrierën.

E ftuar në emisionin “NIN”, Loredana nuk mund të rrinte pa komentuar këngën ‘Dhelpër dinake’ të Mozzik që u komentua se i dedikohet asaj.

Pavarësisht mohimit nga ana e Mozzik Loredana e di që teksti ka qenë i dedikuar për të. Por kjo nuk e ka shqetësuar reperen më shumë sesa klipi.

“Nuk më ka pëlqy që i ka pasë 10 femra zhveshur. E mendoj pak ma ndryshe. Nuk kam qejf me i pa zhveshur. Mozzik nuk ka nevojë për femra zhveshur. Mozi është artist. Kënga i bëhet hit edhe nëse del vetëm”, deklaroi Loredana

“E dija që pak e ka pas edhe për mu por më ka pëlqy kanga. Unë jam fanse e Mozit, nuk kam inat. E ndaj biznesin me privatësinë”, shtoi reperja.

lori.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0047049522399902
    array(1) { ["section"]=> string(121) "e-dija-qe-e-kishte-per-mua-loredana-ka-nje-kritike-per-mozzik-ne-klipin-dhelpra-dinake-ato-vajzat-e-zhveshura-foto-103800" }