INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dinit? Ky është emri i vërtetë i Bora Zemanit dhe historia e veçantë që fshihet!

E dinit? Ky është emri i vërtetë i Bora Zemanit dhe historia e veçantë që fshihet!

Publikuar më: 13:30 04-03-2021

Bora Zemani është një nga moderatoret më të suksesshme të momentit. Ajo është shumë e komentuar si nga ana profesionale, ashtu edhe në jetën private.

Më herët, Bora ka treguar edhe historinë e emrit të saj. Moderatorja bukuroshe ka zbuluar se në fakt emri i saj është Borana dhe pas këtij emri qëndron një histori tepër e veçantë.

Duke qenë se ka lindur në janar mamaja e Borës kishte parë në atë kohë në ‘Teatrin e Operës dhe Baletit’ operën shqiptare ‘Borana’ dhe nga kjo vepër ishte frymëzuar për t’ia vendosur emrin vajzës së saj.

 -640-0-603f35b707e02.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086240768432617