INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dinit? Mori shumë famë në “Për’puthen”, por Melisa paska qenë protagoniste në këtë klip të reperit të njohur shqiptar!

E dinit? Mori shumë famë në “Për’puthen”, por Melisa paska qenë protagoniste në këtë klip të reperit të njohur shqiptar!

Publikuar më: 13:38 08-01-2021

Doni apo s’doni, Përputhen është kthyer padiskutim në një ndër emisioneve më të ndjekura si në TV ashtu edhe në platformat sociale, ku gjeneron miliona klikime në YouTube. Ky program ka fituar shumë fansa të cilët duan të dinë rreth aktivitetit të përditshëm dhe atij televiziv të protagonistëve kryesorë.

Nuk mungojnë as deklaratat e bujshme, ndërsa një ndër konkurrentet më të pëlqyera e të ndjekura është pikërisht Melisa Lleshi.

Ajo ka patur goxha famë në rrjetet sociale, por duhet ta pranojmë që kjo famë u rrit më shumë pasi u fut në emisionin Përputhen.

Megjithatë, fansat e inlife.al kanë vënë re që Melisa paska qenë protagonist në një videoklip muzikor. Bëhet fjalë për këngën “1 sekond” të reperit të njohur Çartani, siç mund ta shihni këtu.

4ce4d610-337b-4973-a9e3-98c583c7f0d0.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0087730884552002