INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E kemi pëlqyer të gjithë! HABIT aktorja e famshme: Kam fjetur me 200 burra, më shumë ...'

E kemi pëlqyer të gjithë! HABIT aktorja e famshme: Kam fjetur me 200 burra, më shumë ...'

Publikuar më: 13:29 04-08-2022

Në një intervistë për "Variety" aktorja e njohur, Jennifer Coolidge, ka zbuluar se ka fjetur me 200 burra pas rolit të saj në filmin e vitit 1999 “American Pie”. 60-vjeçarja ka treguar se filmi i dha më shumë kënaqësi se famë.

"Kam marrë shumë aksion seksual nga 'American Pie". Kishte shumë përfitime nga të realizuarit e atij filmi. Dua të them, janë rreth 200 njerëz me të cilët nuk do kisha fjetur kurrë", është shprehur Coolidge.

Deklarata e saj padyshim është komentuar shumë në rrjet dhe është bërë virale.

-640-0-10-1659626836.png

Article Logic
Execution time: 0.0027620792388916