INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E konfirmuar: Rikthehet Luana Vjollca

E konfirmuar: Rikthehet Luana Vjollca

Publikuar më: 22:29 09-05-2022

Autorja dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca ka thyer heshtjen vetëm pak minuata më parë.

“Pas 1 viti… @luanavjollca #thuaje”, shkruhet në profilin zyrtar të @thuaje.luanavjollca

Por çfarëëë #Thuaje?!

Vetë Luana publikoi një video shumë emocionuese ku shihet qartë rrugëtimi i karrierës së saj ndër vite. Fiks 15 vite më parë!

“Tani, prioriteti im është një projekt personal, i cili më shumë se gjithçka tjetër është zëri im i brendshëm, i cili dua fort të shërbejë edhe si zëri i secilit prej jush, për të tejkaluar çdo sfidë të jetës. #Thuaje” shprehej Luana Vjollca në deklaratën që dha kur lajmëroi vendimin e saj për largimin nga Top Channel.

Ne tani jemi sy e veshë për të mësuar diçka më shumë mbi projektin që po e presin të gjithë!

 

Article Logic
Execution time: 0.0027129650115967