INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E kuptuam! Elvana Gjata ka harxhuar 2 mijë euro për këtë veshje dhe duhet t'a veshi në çdo event të mundshëm! [FOTO]

E kuptuam! Elvana Gjata ka harxhuar 2 mijë euro për këtë veshje dhe duhet t'a veshi në çdo event të mundshëm! [FOTO]

Publikuar më: 15:34 05-07-2019

Elvana Gjata është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun.

Ajo pëlqehet gjithashtu edhe për pamjen dhe shpesh herë veshjet e saj kthehen në trend dhe frymëzim për shumë vajza të tjera. 

Disa kohë më parë Elvana publikoi një kolazh fotosh ku duke shumë e bukur e veshur me një veshje Louis Vuitton e cila kushton jo më pak se 1730 pound britanikë, pra 2 mijë euro.

Por  mesaduket Elvanës i pëlqen kaq shumë kjo veshje, ose ka harxhuar kaq shumë para sa duhet të shfrytëzojë çdo event të mundshëm për t'a veshur.

Ajo e ka veshur atë në photoshoot, në provat e Alba Festival dhe së fundmi në ditëlindjen e Era Istrefit. 

esbfv_szd.png

egsegbsrebfsebf.jpg

qethgwerfb.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071280002593994
    array(1) { ["section"]=> string(118) "e-kuptuam-elvana-gjata-ka-harxhuar-2-mije-euro-per-kete-veshje-dhe-duhet-t-a-veshi-ne-cdo-event-te-mundshem-foto-97940" }