INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E rregulloi menjëherë! Ndjekësit 'nuk e falin' Rudina Magjistarin për 'gafën' e bërë në Instagram [FOTO]

E rregulloi menjëherë! Ndjekësit 'nuk e falin' Rudina Magjistarin për 'gafën' e bërë në Instagram [FOTO]

Publikuar më: 19:29 10-06-2019

Moderatorja Rudina Magjistari kishte të ftuar në studio aktoren e Portokallisë Delinda Disha së bashku me djalin e vogël. Delinda gjatë intervistës foli për profesionin, bashkëshortin dhe djalin e saj të cilin për herë të parë e kishte marrë në një studio televizive.

Ashtu siç bën gjithmonë, moderatorja ka publikuar disa foto të shkëputura nga emisioni në Instagramin e saj, por një gabim i vogël bëri që fansat të komentojnë.

"Ne studio sot me aktoren e humorit, Delinda Disha, ne nje rrefim per aktrimin, familjen dhe "dhalin" e saj, Dasantinin", shkruante Rudina. Por menjëherë moderatorja e kapi gabimin dhe e rregulloi duke rishkruar "djalin".

 

 

xg.jpg

ghgj.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0095260143280029
array(1) { ["section"]=> string(97) "e-ndryshoi-menjehere-ndjekesit-nuk-e-falin-rudina-magjistarin-per-gafen-e-bere-ne-instagram-95952" }