INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'E pabesueshme!' Dua Lipa flet për bashkëpunimin me yllin BOTËROR që shumë shpejt do e dëgjojë e gjithë bota!

'E pabesueshme!' Dua Lipa flet për bashkëpunimin me yllin BOTËROR që shumë shpejt do e dëgjojë e gjithë bota!

Publikuar më: 13:30 10-08-2020


Ylli 24-vjeçar i muzikës pop konfirmoi kohët e fundit se ajo arriti të nxirrte hitin e mbretëreshës së popit dhe hitin ‘Get Get Ur Freak On’, për ta paraqitur në një remiks të këngës së saj ‘Levitate’, e cila fillimisht u paraqit në albumin e dytë, ‘Future Nostalgia'.


Ajo tani thotë se ende nuk mund të besojë se bashkëpunimi ka ndodhur në të vërtetë.

"Gjithmonë ka qenë një ëndërr e imja që të punoj me Madonna dhe Missy Elliott, dhe të kemi qenë në gjendje t'i bëjmë në një këngë. Duke e ditur se kënga do të dalë së shpejti, prapë kjo më duket se pabesueshme," ka thënë këngëtarja kosovare gjatë një paraqitjeje në 'Ash London Live'.


Remiksi, i cili do të dalë në treg më 14 gusht, është krijuar së bashku me DJ dhe producentin The Blessed Madonna.

auto_Screenshot_26-51597008820.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0087430477142334