INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin “a je ende e virgjër”, Sindi nuk heziton t’i përgjigjet pyetjes që nuk i ndahet kurrë!

E pyesin “a je ende e virgjër”, Sindi nuk heziton t’i përgjigjet pyetjes që nuk i ndahet kurrë!

Publikuar më: 12:28 27-06-2022

Me hyrjen në “Përputhen” Sindi ra në sy të publikut pasi pranoi se i ishte përkushtuar shkollës dhe nuk kishte pasur kohë për një lidhje stabël, ndaj ishte e virgjër. Që nga ai moment ish-konkurrentja është ngacmuar vazhdimisht rreth kësaj teme, ashtu si dhe së fundmi. Një ndër ndjekësit e saj e ka pyetur nëse vazhdon të jetë e virgjër.

“Hahahahahah kjo pyetje e përsëritur! Më falni, t’iu pyes dhe unë: a duhet të jap llogari për këtë pjesë? Për çfarë iu intereson a jam, a s’jam? Pse iu ka ngelur kaq shumë peng kjo virgjëria? Kaq mit është bërë ditët e sotme? Puthje”, është përgjigjur Sindi.

 

-640-0-2-1656279151.png

Article Logic
Execution time: 0.0027449131011963