INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E quajnë shpesh Roberti i Norës, flet i revoltuar këngëtari: 'Që ta dinë të gjithë, nuk jam i Norës, jam i …'

E quajnë shpesh Roberti i Norës, flet i revoltuar këngëtari: 'Që ta dinë të gjithë, nuk jam i Norës, jam i …'

Publikuar më: 15:32 20-02-2020

Robert Berisha është një ndër personazhet më të komentuar për momentin për shkak edhe të marrëdhënies së tij me Nora Istrefin. Ai ka qenë i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel dhe sigurisht që nuk ka ngelur pa u përmendur ish bashkëshortja e tij, Nora Istrefi.

Roberti ka folur edhe për faktin se shumë e konsiderojnë dhe e quajnë Roberti i Norës dhe mesa duket nuk i pëlqen aspak.

“Unë jam pianist i diplomuar në Akademi të Muzikës. Djali i Tomorr Berishës, kompozitor. Axha im është Bajram Berisha, producent i dirigjimit në Berlin të Gjermanisë. Që ta dinë të gjithë ata se thonë Roberti i Norës, jo. Roberti është i Tomorr Berishës”, është shprehur Robert Berisha.

 

Article Logic
Execution time: 0.0079829692840576
array(1) { ["section"]=> string(108) "e-quajne-shpesh-roberti-i-nores-flet-i-revoltuar-kengetari-qe-ta-dine-te-gjithe-nuk-jam-i-nores-jam-i-104259" }