INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“E shtrenjta ime”/ Andi i shpreh dashurinë me fjalët më të bukura, ja si ia kthen Melisa!

“E shtrenjta ime”/ Andi i shpreh dashurinë me fjalët më të bukura, ja si ia kthen Melisa!

Publikuar më: 12:32 03-05-2021

Vetëm dy ditë më parë, Andi dhe Melsia vendosën të mos e mbanin më të fshehtë dashurinë e tyre. Menjëherë pas bërjes publike të romancës, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet.

Së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar. “Me ty ndihem kaq plot...e shtrenjta ime”, ka shkruar ai krahas fotos. Ndërkohë, pas fjalëve të bukura të partnerit të saj, edhe Melisa i bëri një koment të ëmbël, pasi i shkroi: ‘’Mi ke dhene kuptim vetes sime dhe jetes gjithashtu ❤️’’. 

metynd.png

Article Logic
Execution time: 0.0029258728027344