INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E tradhëtoi me një tjetër? Kejda ka dy fjalë për Erikun: S’më bën dot askush të… [FOTO]

E tradhëtoi me një tjetër? Kejda ka dy fjalë për Erikun: S’më bën dot askush të… [FOTO]

Publikuar më: 18:58 24-08-2019

Prej disa muajsh Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu bëri kanë qenë në qendër të mediave rozë për romancën e tyre të cilën fillimisht e mbajtën të fshehtë.

BeFunky-collage-3-1.jpg

Mirëpo teksa u përfolën për një ndarje të mundshme, ishte Kejda ajo që konfirmoi me një foto se ajo është në lidhje me Erikun, ama ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe Fullani është kapur mat me një tjetër femër në Dhërmi.

Disa ditë më pare, “Joq.al” ka publikuar foton e djalit të ish-guvernatorit të bankës, i cili shfaqet duke u puthur me një vajzë brune.

rikos.jpg

Më pas, disa burime për “Iconstyle.al” kanë zbuluar identitetin e vajzës në fjalë, e cila siç u mësua më parë, është 16 vjeç dhe po frekuentohet prej disa kohësh me djalin e ish-guvernatorit e cila quhet Brisilda.

WhatsApp-Image-2019-08-19-at-21.30.25.jpg

Së fundmi, Kejda ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit, teksa shihet duke shijuar një gotë verë, ku mendohet se mbishkrimi që ka lënë ajo në foto është për Erikun, duke i dhënë një mesazh se asaj nuk i intereson tradhëtia e tij, por ushqimi i saj i preferuar të cilat janë makaronat e saj dhe vera.

“S’më bën dot askush që të heq dorë nga makaronat dhe vera”- shkruan vajza e Majlinda Bregut.

fff-2_1.gif

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.006187915802002
    array(1) { ["section"]=> string(86) "e-tradhetoi-me-nje-tjeter-kejda-ka-dy-fjale-per-erikun-s-me-ben-dot-askush-te-f-101044" }