INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E veshur super seksi, Kylie Jenner tërheq vëmendjen në klipin erotik të Cardi B! Lë 'pa fjalë' Kim Kardashian, ja reagimi i saj [VIDEO]

E veshur super seksi, Kylie Jenner tërheq vëmendjen në klipin erotik të Cardi B! Lë 'pa fjalë' Kim Kardashian, ja reagimi i saj [VIDEO]

Publikuar më: 19:32 07-08-2020

Cardi B ka publikuar klipin e saj më të ri në bashkëpunim me Megan Thee Stallion. Kënga titullohet “Wap” dhe përmban skena mjaft erotike.

Mirëpo shfaqja e Kylie Jenner në klip, ishte një surprizë për të gjithë fansat. E veshur me Leopard, Kylie tërheq vëmendjen e të gjithëve në një koridor surreal.

e.jpg

Edhe pse pak sekonda, kaq ka mjaftuar që video të bëhet virale. E gjithë skena është e filmuar në slow motion dhe kjo e bën akoma më tërheqëse paraqitjen e Kylie Jenner.

22-vjeçaren e kanë mbështetur edhe motrat e saj të cilat nuk mund të mos rrinin pa bërë komente në Instagram, madje la pa fjalë edhe Kim-in.

d.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0107741355896