INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E vutë re? Ky konkurrent i Përputhen qenka larguar përfundimisht nga programi dhe e tha në INSTAGRAM!

E vutë re? Ky konkurrent i Përputhen qenka larguar përfundimisht nga programi dhe e tha në INSTAGRAM!

Publikuar më: 10:28 12-10-2021

Julian Çela, i njohur si Juli është larguar përfundimisht nga “Përputhen”. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale.

Largimi i tij ka ardhur pas ngjarjes së ndodhur të Shtunën në “Përputhen Prime”. Vajzat e programit, e sidomos Mikela, vunë në mëdyshje orientimin e tij seksual.

“Nëse unë kam aludime se ti je biseksual ose gej djalë i dashur, do ma mbushësh mendjen që je burrë edhe nuk je”, i tha Mikela.

Article Logic
Execution time: 0.0025320053100586