INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ehhh! Arbenita paska një problem në fytyrë dhe për këtë i lutet zotit! [FOTO]

Ehhh! Arbenita paska një problem në fytyrë dhe për këtë i lutet zotit! [FOTO]

Publikuar më: 18:30 04-10-2019

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e showbizzit shqiptar dhe një ndër më të preferuarat e publikut. Emri i saj bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero. Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që merr pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj në Instagram.

Mirëpo Arbenita paska një problem të vogël së fundmi në fytyrën e saj dhe për këtë i lutet zotit. Bëhet fjalë për disa puçra për të cilat shkruan “Zot mi hiq puçrat në fytyrën time që se di pse kanë dalë”.

Arbenita, qetësohu, të gjithëve na ndodh!

goshi.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0071449279785156