INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana Gjata duket rrezëllitëse në fotot e fundit, por të habiteni kur të mësoni sa kanë kushtuar syzet! Do i blinit? [FOTO]

Elvana Gjata duket rrezëllitëse në fotot e fundit, por të habiteni kur të mësoni sa kanë kushtuar syzet! Do i blinit? [FOTO]

Publikuar më: 12:51 30-05-2019

Elvana Gjata është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Ajo pëlqehet gjithashtu edhe për pamjen dhe shpesh herë veshjet e saj kthehen në trend. Së fundmi Elvana ka qenë për disa ditë pushime në Romë nga ku ka realizuar një fotosesion shumë të bukur.

E veshur me shumë stil, nuk kanë pasur se si të mos binin në sy syzet që kishte vënë, çmimi i të cilave është me të vërtetë i lartë. Faqja në Instagram e cila publikon çmimet e veshjeve të emrave të njohur të Vip-ave së fundmi ka zbuluar edhe çmimin e syzeve të Elvanës.

Sipas tyre syzet që Elvana i ka në fotot e fundit të realizuara në Romë kapin çmimin 1.325 euro.

Ju do i blinit një palë syze me këtë çmim?

what.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0026969909667969