INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana Gjata publikon këngën e saj të re, por e kishit vënë re këtë DETAJ? [VIDEO]

Elvana Gjata publikon këngën e saj të re, por e kishit vënë re këtë DETAJ? [VIDEO]

Publikuar më: 09:34 09-08-2019

Elvana Gjata është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Ajo pëlqehet gjithashtu edhe për pamjen dhe shpesh herë veshjet e saj kthehen në trend. Këngëtarja e talentuar u është kthyer koncerteve së fundmi, ndërkohë që pas bashkëpunimit me Capital T dhe me këngëtarin e suksesshëm Ardian Bujupi, ajo ka sjellë së fundmi këngën e saj më të re të shumë pritur e cila titullohet “A m’don”.

Sapo është publikuar ka arritur një shikueshmëri shumë të lartë 13 mijë klikime, e cila është pëlqyer tepër shumë nga të gjithë.

Ka marrë shumë komente positive pë këngën e saj të re, por vetëm një koment tërhoqi vëmendjen e të gjithëve:

“Kur tkesh kohe leju icik kohe kolegeve se gjynah i ke lene shm mbrapa”- ka shkruar një fanse këngëtares.

rfd.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025119781494141