INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fjolla rrëfehet për ndarjen nga Cozman, zbulon i kujt ishte faji!

Fjolla rrëfehet për ndarjen nga Cozman, zbulon i kujt ishte faji!

Publikuar më: 20:32 14-09-2021

Pas një kohe që ishte larguar nga skena dhe jeta publike Cozman kishte befasuar të gjithë kur bëri publike lidhjen e dashurisë me vajzën seksi me emrin Fjolla.

E gjersa gjërat po shkonin për mrekulli u mësua se çifti i kanë dhënë fund lidhjes.

Kjo u zbulua në rrjete sociale ku nuk kanë asnjë foto bashkë dhe nuk ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Dyshimet u vërtetuan nga vet brunja seksi.

Fjolla në një prononcim për IconStyle tha se i kishte dhënë ajo fund lidhjes.

“Arsyeja e ndarjes janë dallimet e mëdha, pikëpamjet e ndryshme për jetën, asgjë personale”,- tregoi Fjolla.

Ajo shtoi se nuk mendon ribashkimin me reperin e njohur.

Article Logic
Execution time: 0.0026898384094238