INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Flirtim me VIP, pa të brendshme dhe marrëdhënie seksuale''/ Françeska Jaçe e thotë TROÇ ç’ka bërë gjatë izolimit! [FOTO]

''Flirtim me VIP, pa të brendshme dhe marrëdhënie seksuale''/ Françeska Jaçe e thotë TROÇ ç’ka bërë gjatë izolimit! [FOTO]

Publikuar më: 12:28 25-03-2020

Françeska Jaçe është një nga modelet më të njohura dhe më të komentuara shqiptare, e cila është shumë aktive në profilin e saj në Instagram. Teksa ndodhet e izoluar në shtëpi, Françeska u është përgjigjur shumë pyetjeve të fansave.  “Ke bërë seks në kohën e karantinimit?”, e pyet një fans dhe Françeska i përgjigjet “Kam bërë”.   Nga pyetjet e tjera që i kanë bërë, Françeska ka treguar se ka pirë bar, nuk vesh të brendshme dhe se po flirton me një personazh publik. 

fkjtm.jpg

gffh.jpg

weed.jpg

fert.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0086469650268555
array(1) { ["section"]=> string(120) "flirtim-me-vip-pa-te-brendshme-dhe-marredhenie-seksuale-franceska-jace-e-thote-troc-c-ka-bere-gjate-izolimit-foto-104672" }