INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fustani që ka fiksuar VIP-et shqiptare nga Lori Hoxha e deri te Zaimina! Ju pëlqen juve? [FOTO]

Fustani që ka fiksuar VIP-et shqiptare nga Lori Hoxha e deri te Zaimina! Ju pëlqen juve? [FOTO]

Publikuar më: 21:10 11-01-2019

Është përfolur shumë për këto personazhe të famshëm ,për profesionin e tyre por edhe për look-un dhe veshjet e tyre në videoklipe apo në evente të ndryshme. Ndodh shpesh që femrat e njohura të showbizzit shqiptar të përqafojnë të njëjtin trend veshjesh dhe neve të intv.al na ka rënë në sy një model fustani që e kanë veshur shumë prej tyre.

Lori Hoxha, Zajmina, Soni Malaj, Majlinda Zeka dhe Nora Istrefi siç duket janë fiksuar me këtë lloj modeli, fustan “silk” me një si “bisht” para. Por e kemi të vështirë të vendosim se kush duket më bukur.

collagegocat.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027890205383301