INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjëja më epike që mund të shikoni sot! Kanye West ''çmendet'' pas Rihannës, reagimi i Kim K bëhet viral! [VIDEO]

Gjëja më epike që mund të shikoni sot! Kanye West ''çmendet'' pas Rihannës, reagimi i Kim K bëhet viral! [VIDEO]

Publikuar më: 09:44 01-07-2018

Nuk duhet humbur! 

Jo më kot lidhja e tyre ka zgjatur shumë dhe ka qëndruar e fortë edhe pas shumë vështirësive. Kanye West dhe Kim Kardashian janë një nga çiftet më të njohura dhe më të përfolura, martesa e të cilëve është bekuar me 3 fëmijë. Por një video e fundit e Kim Kardashian me bashkëshortin e saj po bën xhiron e rrjetit.

Kjo video ku reperi Kanye Ëest dhe ylli televiziv Kim Kardashian janë shfaqur rreth dy vite më parë, është një video e marrë gjatë MTV Music Video Aëards 2016, dhe u bë virale sepse Kim vuri re gjatë kohës që filmonte se bashkëshorti i saj ishte hipnotizuar nga përformanca e joshëse e Rihanna-s.

Siç mund ta shikohet në video, Kim nuk duket aspak e kënaqur pasi menjëherë e fik telefonin e saj dhe shikon pjesën tjetër të performancës së Rihanna-s. Më pas ruajti qetësinë dhe filloi të buzëqeshte. Nuk e dimë nëse ishte buzëqeshje e sinqertë apo “po plaste” nga brenda, mirëpo rëndësi ka që s’bëri ndonjë skandal.

virale.png

 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0081629753112793
array(1) { ["section"]=> string(109) "gjeja-me-epike-qe-mund-te-shikoni-sot-kanye-west-cmendet-pas-rihannes-reagimi-i-kim-k-behet-viral-video-63358" }