INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjiko dhe Blero do të kenë diçka të ngjashme tani e tutje përsa i përket jetës së tyre

Gjiko dhe Blero do të kenë diçka të ngjashme tani e tutje përsa i përket jetës së tyre

Publikuar më: 19:50 11-07-2019

Gjiko dhe Blero duken se do të kenë diçka të përbashkët midis tyre sot e tutje.

Reperi ishte I pari që e kurorëzoi dashurinë e tij në një martesë, me moderatoren bukuroshe Elita Rudi. Dasma ishte sigurisht e madhe dhe me plot të ftuar nga bota e personazheve V.I.P.

Këtë viti edhe këngëtari Blero ka shpallur datën e tij të martesës me modelen Afrona Diko.

Blero do të martohet në 21 Shtator, të njëjtën datë si Gjiko dhe në të ardhmen duekt se do t’I shohim artistët duke festuar përvjetorët në të njëtën ditë.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070099830627441
    array(1) { ["section"]=> string(92) "gjiko-dhe-blero-do-te-kene-dicka-te-ngjashme-tani-e-tutje-persa-i-perket-jetes-se-tyre-98377" }